BU GEMİYİ TÜRK MÜHENDİSLER YAPTI VE TASARLADI

Gemiye biniş, seyahat biletiniz de belirtilen saatte başlayacaktır. İstanbul ve İzmir kalkışlı turlarda check-in saatleri yasal düzenlemelerden dolayı farklılık göstermektedir.

27 Mart 2014 Perşembe 09:45 < ÇORBALAR
GEMİDE ÖDEME İŞLEMLERİ
Fiziksel veya zihinsel engelli olan yolcularda, Rezervasyon Koşulları’nın 7-8-9-10 ve 11 no.’lu maddelerine göre
hareket edilmelidir. Yolcu, sağlık açısından deniz veya havayoluyla seyahate uygun olduğunu; durumunun veya hareketlerinin, gemilerin, uçakların ve/ veya diğer yolcuların emniyetine veya konforuna zarar vermeyeceğini garanti eder. Seyahate uygun olmayan yolcuların, rezervasyondan önce bir doktor raporu sunmaları gerekir. Bu raporu ibraz etmeyen yolcunun uçak veya gemiye binmesi engellenebilir. Nakil ve/ veya konaklama ve/ veya yardım konusunda özel bir yardıma ihtiyaç varsa, bu husus rezervasyon yapılırken belirtilmelidir. Şirket uygun olması halinde böyle bir hizmet verebilecektir. Gemilerde özel odalar/ ekipman/ medikal yardım imkanları bulunmamaktadır. Hamile misafirlerden, rezervasyon sırasında, seyahat süresi ve programı boyunca deniz yolculuğu yapabilecek durumda olduklarını belgeleyen bir doktor raporu istenecektir. Ancak MSC Cruises, her halükarda Seyahat sonu itibariyle 24 haftalık ya da daha uzun süreli hamile bayanlara rezervasyon yapmamaktadır. MSC Cruises, bir yolcunun gözle görülür veya görünmez maluliyeti nedeniyle seyahat edememesinin neticelerinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
Kendi maluliyeti nedeniyle yolculuğa başlayamayan veya devam edemeyen yolculara bilet parası iade edilmez ve
tazminat ödenmezHesabınızın kapatılması 2 şekilde gerçekleşmektedir:

1- Kredi kartı

2- Nakit - Seyahat çekleri
BÜTÜN MİSAFİRLKERİMİZİ BİLGİLENDİRMEK İSTERİZ Kİ KİŞİSEL ÇEKLERLE ÖDEME MÜMKÜN OLMAMAKTADIR.

1- KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartınız sisteme girldiği zaman (mümkünse check-in sırasında) otomatik olarak bankanızla irtibata geçilerek 250,00 Euro değerinde bir harcama için bankanızdan onay isteyecektir. Gemide yaptığınız harcamalar arttıkça, bankanıza yollanacak olan onay istekleride artacaktır; bu miktarlar kredi kartınızın üzerinde blokaj olarak bekletilecek, asla ve asla para çekimi yapılmayacaktır. Kredi kartınızın günlük yada aylık bir limiti varsa ltüfen Muhasebe'ye başvurun.

Çıkış işlemlerinde size hız kazandıracağından dolayı, kredi kartı kullanımı tavsiye edilmektedir.
1181 defa okundu.
EtiketlerGündem gemi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
İSTANBUL ⇓
İmsak 05:29
Güneş 06:55
Öğle 13:16
İkindi 16:42
Akşam 19:26
Yatsı 20:46
*İSTANBUL
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
Sitemizi Nasıl Buldunuz?